Book
Concerts & events in Dworek Goscinny

Concerts & events in Dworek Goscinny

Concerts, performances, 3D cinema or animations for children are excellent options to complement your stay at our Pieniny Spa Resort!

Dworek Gościnny to obecnie multifunkcjonalne centrum kongresowe, pozwalające na organizację dowolnych wydarzeń. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych systemów multimedialnych, oświetleniowych oraz dźwiękowych budynek wita swoimi możliwościami nawet najbardziej wymagające i skomplikowane wydarzenia.

Poprzez połączenie zaawansowanych technologii oraz niepowtarzalnych wnętrz i dekoracji Dworek zmienia swój charakter dostosowując się do odbywającego się w nim eventu. Oryginalne aranżacje, fantazyjne połączenia światła, kolorów i zastosowanych materiałów, klasyczne żyrandole i teatralne zasłony rozwieszone wokół dużych, zaprojektowanych w anglosaskim stylu okien – wszystko to współgra z organizowanym wydarzeniem nadając mu wymagany styl i atmosferę.
Ponadto, budynek zaprojektowany został, tak by otwierać się na otaczającą zieleń i smukłe, wiekowe modrzewie, a duże i liczne okna sprowadzać światło do wnętrz wydobywając ich piękno.

Wszystkie te zabiegi sprawiły, że Dworek Gościnny ponownie stał się miejscem niezwykłych wydarzeń artystycznych, kulturalnych, a także wspaniałych imprez i uroczystości.

    Location Park Górny 7 - Szczawnica
    Contact www.dworekgoscinny.pl
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close