Tło bannera

Filozofia

25 sty ' 21
26 sty ' 21

To więcej niż miejsce w którym nocujesz. To miejsce w którym zaczynasz żyć.

Malownicze położenie na wzgórzu, zachwycające widoki na dolinę, pokoje i apartamenty w pełnym kontakcie z naturą, luksusowy basen i nowoczesny Sky bar sprawiają, że Pieniny Grand uwiedzie nawet najbardziej wymagających podróżników, aby zatrzymać się, zrelaksować i delektować chwilą. Pieniny Grand promuje lokalne tradycje i jednocześnie oferuje wyrafinowany design. Dzięki temu pozwala nam uświadomić sobie jak wyostrzone są nasze zmysły, a nasze postrzeganie świata zmienia się, gdy telewizja i telefon przestają istnieć. Pomoże to zrozumieć, że często mniej oznacza więcej…

Natura & Widok

Weź głęboki oddech

Pieniny Grand to przestrzeń spotkań. Modernistyczna bryła hotelu łączy się tu z innowacyjną architekturą. Bogata historia, dyskretnie obecna na każdym kroku, spotyka się z nowoczesnym, holistycznym podejściem do komfortu i wypoczynku. Przestrzeń i cisza, której brakuje w rozpędzonym świecie, łączy się z obsługą spełniającą najwyższe standardy. To unikalne miejsce, w którym w otoczeniu kojącej natury spotkasz się z rodziną, przyjaciółmi czy pracownikami.

Natura & Widok

SPA & Wellness

Pomyśl o sobie

2 000 m2 Twojego relaksu… Strefa SPA & Wellness powstała, by zapewnić naszym gościom idealne warunki regeneracji. Zostajesz na chwilę, a może na dłużej? To bez znaczenia. Wiemy, jak wykorzystać ten czas i sprawić, że poczujesz się doskonale. Opracowaliśmy spersonalizowane programy medyczne, również dla sportowców, mam i nowo narodzonych dzieci. Potrafimy zadbać o każdego. Twoje dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze.

Wysoka na 10 metrów sala basenowa, sauny, grota solna, jacuzzi, podgrzewane łóżka… Wszystkie te elementy łączy pięknie skomponowany, harmonijny wystrój wnętrza. 

SPA & Wellness

Architektura & Historia

Zatrzymaj się

Strzelista sylwetka Hotelu sięga szczytów Pienin. W pełni przeszklone pokoje zapewniają hipnotyzujący widok. Zlokalizowany na dachu Sky Bar jest miejscem niezapomnianych  wschodów i zachodów słońca. Wystrój hotelu łączy tradycyjne motywy z nowoczesną sztuką - prace lokalnych artystów spotykają się z kreacjami Christiana Lacroix. Estetyka, dotyk, zapach, światło, dźwięk… Wszystkie te elementy współtworzą pełnię doświadczenia naszych gości.

Hotel Pieniny Grand położony jest w sercu Szczawnicy, na zboczu Parku Górnego. Klimat przedwojennego kurortu, piękna architektura, wysmakowane detale… Poczuj bogatą historię, obecną na każdym kroku.

Architektura & Historia

Zatrzymaj się

w Pieniny Grand

Weź głęboki oddech. Pomyśl o sobie . Zatrzymaj się… 

w Pieniny Grand.

 

Malownicze wzgórza Pienin i otaczające je piękno natury. Cisza, spokój i całkowita harmonia. To wszystko, czego potrzebujesz, by choć na chwilę się zatrzymać.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij