Pieniny Grand Szczawnica, Szczawnica

Nasza historia

Od 200 lat Twoje żdódło bliskości z naturą

Szczawnickie Uzdrowisko ma już 200 lat tradycji, a jego intensywny rozwój rozpoczął się w połowie XIX wieku. Zbudowano wtedy szereg domów zdrojowych i pensjonatów, odkryto też wiele leczniczych źródeł. 

Złote lata uzdrowiska to początek XX wieku czyli okres działalności hrabiego Adama Stadnickiego. Nowy właściciel wszechstronnie zmodernizował wtedy miejscową infrastrukturę, czyniąc ze Szczawnicy nowoczesny i niezwykle popularny kurort na prawdziwie światowym poziomie.

Od początku XXI wieku spadkobiercy hrabiego Stadnickiego - rodzina Mańkowskich, konsekwentnie pracuje nad przywróceniem szczawnickiemu Uzdrowisku dawnego splendoru. Ukoronowaniem tych starań jest projekt Pieniny Grand, w którym zetkniesz się z doskonałą obsługą i najwyższej klasy designem. Wieloletnie doświadczenie hotelarskie, światowe obycie i dziedzictwo rodziny właścicieli, a zarazem kreatorów hotelu sprawiają, że goście Pieniny Grand będą mogli poczuć niezwykły genius loci tego miejsca.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij