Pieniny Grand Szczawnica, Szczawnica

W Szczawnicy

Miejsce z pasją

Dworek Gościnny

W otoczeniu stylowych detali, podczas licznych organizowanych imprez, odkryjesz magiczną atmosferę Dworku. Położony w parku oferuje swoje piękne wnętrza wszystkim, którzy szukają niezwykłych wrażeń kulturalnych, prywatnych czy biznesowych.

Zwieńczeniem tego jest kulinarna podróż dookoła świata w restauracji Jazz Bar na parterze budynku. Zobacz Dworek

Pijalnia Wód Mineralnych

Szczawnickie uzdrowisko wykorzystuje aż 12 unikalnych rodzajów leczniczych wód zwanych "szczawami". Spośród nich polecamy zwłaszcza te, które tryskają ze źródeł: Helena, Jan, Stefan, Józefina i Józef. Ich dobroczynne właściwości potwierdzają certyfikaty zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia.

Muzeum Uzdrowiska

Poznaj bogatą historię szczawnickiego Uzdrowiska. Oglądając stałą ekspozycję i wystawy czasowe, zgłębisz dzieje miasta na tle dziejowych przemian, jego obyczajowość i tradycje oraz przekonasz się, jak kiedyś odbywano kuracje w Pieninach.

Piwnica Zbójecka

Zrelaksuj się - masz do dyspozycji dwie sale, które w dzień są oazą spokoju idealną na przekąskę lub szybki lunch. Wieczorem tętnią życiem podczas transmisji meczów, na potańcówkach oraz rozmowach przy świeżym piwie i góralskiej muzyce.

Butik "I love Szczawnica"

Przed powrotem do domu odwiedź sklepik na parterze kamienicy u szczytu Placu Dietla. Znajdziesz tu szeroki i niestandardowy wybór suwenirów z autorskimi projektami nawiązującymi do tradycji i kultury Pienin. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij